Balıkesir Yerel Haberleri Haber Girişi : 10 Ocak 2020 01:53

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI HASAN ARSLAN: “BASIN DÖRDÜNCÜ GÜÇTÜR”

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI HASAN ARSLAN: “BASIN DÖRDÜNCÜ GÜÇTÜR”
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde bölgede görev yapan yerel ve ulusal basında çalışan gazetecilerle bir araya geldi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Edremit Belediyesi’ne ait Ed-Bel Altınoluk Akçam Otel’de düzenlenen kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla buluştu.

Toplantıda basın camiasının birlik ve beraberliğine önem verdiklerini kaydeden Arslan: “Yazılı, görsel ve internet medyasının değerli mensupları 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun. Sizlerden ricamız yanlışlarımız, eksilerimiz, hatalarımız varsa bunu yapıcı ve eleştirel anlamda yazın. Daha önce de söylemiştim yazmazsanız mesleğinize saygısızlık etmiş olursunuz. Biz sizlerden kendimiz için değil, Edremit halkı adına faydalanmak ve yararlanmak isteriz. Basın demokrasilerde dördüncü güçtür. Biz hepimiz halk adına görev yapıyoruz biz halkın yetkisiyle buradayız. Sizlerle çok iyi ilişki ve diyalog içinde olacağız. Birlikteliğimiz ve işbirliğimiz devam edecek.” diye konuştu. Daha sonra Başkan Arslan Edremit için hazırladıkları projeleri basın mensuplarıyla paylaştı. Toplantıya Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı, Edremit Belediyesi Altınoluk Şube Sorumlusu Mustafa Özkan da katıldı.

M.Seren 

wwwAvrupahaber.online 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.